Services for you

We actively cooperate with prestigious private banks, which are known for their long history and stability. Our goal is to promote conservative values, both in our approach to investments and in our approach to our clients. We build and develop lasting and discreet relationships with our clients and business partners.

Finančno-investičné služby

Finančno-investičné služby poskytujú komplexný manažment finančných aktív zameraný na konzervatívne investície do tradičných aktív ako dlhopisy a akcie, alternatívne investície ako private equity a realitné investície, služby spojené s financovaním rodinného podnikania a podobne

Služby na ochranu majetku

Služby na ochranu majetku zamerané na poistenie rizík rodiny, právnu ochranu majetku a medzigeneračný prechod daňový aspekt ochrany, správy majetku a rodinného podnikania.

Life-style služby sú zamerané na vzdelávanie potomkov

Life-style služby sú zamerané na vzdelávanie potomkov, zdravotnú starostlivosť a rôzne iné concierge služby podľa želania klientov.

30+
private clients
15+
years of experience on financial markets

Team

Our team of top professionals with many years of private banking and private equity experience will take care of your investments. Our team is at your disposal whenever you need it and where you need it.

News

We believe that news from our family office will always be good news for you and enrich you with valuable information.

Naše vozíky zaujali nadnárodné reťazce
08/11/2021
Slováci chceli len investovať. Firmu v USA však prebrali a expandujú.
More
Naši profesionálni investori teraz môžu investovať aj priamo do produktov Európskeho investičného fondu
25/01/2021
Slovenskí aj českí profesionálni investori môžu teraz vďaka spoločnosti Dynastion po prvýkrát investovať priamo do produktov Európskeho investičného fondu (EIF). Viac informácií nájdete v rozhovore so CEO Dynastion, Svetlanou Dankovičovou: https://hnonline.sk/hn-special/2284729-nasi-investori-teraz-mozu-investovat-aj-priamo-do-produktov-europskeho-investicneho-fondu
More
Prečo opatrenia centrálnych bánk nezvyšujú infláciu?
30/07/2020
Rotačky v tlačiarňach cenín sa krútia na plné obrátky a centrálne banky využívajú bezodnú pokladnicu na nákup dlhopisov a cenných papierov. Predošlou vetou by sa zrejme dala opísať realita od čias veľkej finančnej krízy z rokov 2007 – 2008.
More